شنبه, 29 مهر 1396

مديريت فردا ، حامي امور خيريه

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
مطالب آموزشي - برندینگ و تبلیغات

تیم مشاوره برندینگ و طراحان مدیریت فردا به عنوان یکی از گامهای پروژه طراحی اصول برند (Brand Discipline) اقدام به مشاوره در خصوص انتخاب نام برند (Brand Name) می نماید که روال کلی آن بصورت زیر خواهد بود:

 

ادامه مطلب...

 
مديريت فردا - اطلاعات ما

تجربه چند ساله ارائه مشاوره به شرکتهای مختلف اعم از تولیدی یا خدماتی در کشور نشان می دهد که بسیاری از صاحبان کسب و کار توجه کمی به «تیز کردن تبر» دارند و سعی می کنند با تجربیات قبلی خویش و با روشهای عمدتاً سنتی وارد فضای کسب و کار شوند. پیشنهاد می کنیم حتماً برای خود یک مشاور انتخاب کنید و همواره عملکرد شرکت را از بیرون مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید.

حتماً شما به عنوان صاحب کسب و کاری که ایجاد کرده اید مثل یک مادر به آن عشق می ورزید، اما مراقب باشید که فرزند دلبندتان به بیماریهای مختلفی مانند عقب افتادگی ذهنی یا جسمی (مثل سندروم داون) مبتلا نشود. مشاورین خوب همچون یک پزشک به شما کمک می کنند تا کسب و کاری سالم  و برومند داشته باشید.

 
نکات مفيد و خواندني - اصول مديريت

موسسه گالوپ مطالعه ای اينترنتي در سراسر  ایالات متحده روی  فارغ التحصیلان دانشگاه های این کشور انجام داده است. این موسسه براساس مصاحبه با بیش از 30،000 فارغ التحصیل در اوایل سال 2014  چند کشف مهم را مطرح ساخت، که در اینجا به 5  مورد از مهم ترین یافته‌ها اشاره شده است.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

بسیاری از کسانی که برای مشاوره به مدیریت فردا مراجعه می کنند، به دنبال تعیین شرح وظایف هر یک از جایگاههای شغلی و آموزش توانمندسازی افراد می باشند. بر این اساس در این مطلب به بخش عمومی شرح وظایف مدیران بازاریابی پرداخته ایم.

 

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - برندینگ و تبلیغات

طراحی لوگو به عنوان یکی از اجزای مهم بصری در طراحی برند می بایست بر مبنای اصول مشخصی صورت گیرد که در اینجا به برخی از این نکات اشاره میکنیم :

 

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 74