شنبه, 29 مهر 1396

مديريت فردا ، حامي امور خيريه

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
نکات مفيد و خواندني - اصول مديريت

وقتی یکی از کارکنان کلیدی سازمان تصمیم به ترک شغل می گیرد هزاران  فکر به یکباره به سراغ شما خواهند آمد. مثلا با خود فکر می کنید چرا این کارمند می خواهد شرکت را ترک کند؟ آیا راهی برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد؟ و بدون وجود آن شخص چه  باید کرد؟

 

ادامه مطلب...

 
نکات مفيد و خواندني - بازرگاني خارجي و ترخيص كالا

تازه واردین به عرضه بازرگانی خارجی معمولاً به دلیل عدم آشنایی با اصطلاحات فنی در این حوزه دچار مشکلاتی در طول کار می شوند. از این رو در این مطلب سعی شده است برخی از اصطلاحات مفید در این حوزه جمع آوری گردد.

 

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

دو نوع کارآفرین وجود دارد؛ کسانی که یک شرکت را تاسیس می‌کنند و کسانی که شرکت‌های بسیاری را راه‌اندازی می‌کنند. افرادی که شرکت‌های بسیاری تاسیس  می‌کنند را « کارآفرینان سریالی» می نامند. در ادامه  توضیح خواهیم داد که چرا تنها شروع یک شرکت کافی نیست. شروع کسب‌وکارهای متعدد به شما این ضمانت را می‌دهد که زندگی‌تان هرگز کسل‌کننده نخواهد بود.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - ساير مطالب

توریسم از ریشه Tour به معنی گشت و گذار است و به هر مسافرتی که بیش از 24 ساعت طول بکشد اطلاق می شود. توریسم شامل دو نوع فردی و گروهی می باشد. امروزه سه توریسم را به سه بخش کلی تقسیم بندی می کنند :

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - ساير مطالب

طی سالهای گذشته سهم گردشگران خارجی از در تولید ناخالص ملی کشورها رقم قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. اما از سوی دیگر در سال 1384 ایرانیان بیش از 12میلیارد دلار پول به صنعت توریسم دیگر کشورها پرداخته اند و فقط حدود 2 میلیارد دلار توسط خارجیان در ایران خرج شده است که نشان دهنده تراز منفی ده میلیارد دلاری (منفی 600درصدی) این صنعت در کشور می باشد که ضرورت بررسی و اقدامات سریعتر مسئولین را مشخص تر می نماید.

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 5 از 74